Kniha hostí

Home / Obec / Kniha hostí

 Meno *
 Email *
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
6 + 1=

(16)
>
(16) Schwitzky Ullrich
Ne, 3 december 2017 15:21:27 +0000
email

Hallo Peter svirlo
Falls du dies liest kannst du mich bitte
Über Email mal kontaktieren.
Schwitzky.ullrich@Web.de
Wir waren viele Jahre bei euch in den Ferien und wollen mal wissen wie es euch allen jetzt geht.
Danke für eine Antwort
Ulli und Rita aus Rosswein


(15) Maroš
email

Dobrý deň , chcem sa opýtať ako dá navštíviť muzeum básnika p. Kostru, ktorý je za plotom. Dakujem.


Dobrý deň Maroš - o prehliadke rodného domu Jána Kostru sa dá informovať na obecnom úrade
telefón:
043/429 34 29
mobil:
0918639788
email:
obecturstiavnicka@stonline.sk


admin(14) Miro
email

Dobry den, rad som vzdy navstevoval arboretom vo Vasej obci. Minule som vsak isiel okolo a co nevidim. Len jeden velky plot. Ziaden oznam len plot a plot co nekonecna. V miestnej krcme sme sa dozvedeli, ze je to zavrete a nik este nevie ci sa to niekedy otvori pre verejnost. A tak sme len smutne sli prec... Nikde som nenasiel o tejto veci ani zmienku. Neviete, ako to je ? Bude este arboretum pristupne pre verejnost ?


Dobrý deň Miro - bližšie info o parku nájdete na http://www.palman.sk/
admin(13) marika sebechlebska
email

krasna dedina, kazdy rok sa tesim na navstevu obce,pozdravujem starostu a vela hojnosti a pozehnania :-P

(12) Zuzana
Ne, 23 marec 2014 14:40:04 +0000
email

Dobrý deň, v historických fotografiách TŠ sa nachádzajú fotografie so železnicou. Viem, že tam niekde bola, neviete o tom viac?

(11) Zuzana
email

Možno by bolo vhodné dať medzi osobnosti aj Šimona Revaya, ktorý sa narodil a aj zomrel v Turčianskej Štiavničke a bol významnou osobnosťou politického života 19. storočia.
http://www.snk.sk/swift_data/source/NBU/Zborniky/Revai/299.pdf

(10) tibi
email

Podujatie je v poriadku. Ľudia sa majú stretávať a spoznávať. Je to pekný zvyk, a raz za 2 roky je aj málo. Príležitostí sa dá nájsť určite viac. No hlasná reprodukovaná hudba do skorých ranných hodín, už moc zábavná nie je a pár hodín po 22:00 môže u nevyspatého človeka skončiť aj ako smrteľná dopravná nehoda... Jeden múdry človek raz povedal :„Moja sloboda sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.“ Takže toť vsjo na túto tému, ľudia nech sa bavia,stretávajú tak to má byť. P.S. Štiavnička je krásna obec,a žijú v nej fajn ľudia

(9) Peter Vrabec
email

Pán tibi alebo ako sa voláte(anonymita :). V našej obci je minimum kultúrnych podujatí. Horný vs. Dolný koniec je každé dva roky. Čiže tých pár hodín po 22:00 h. za 730 dní sa podľa mňa dá zvládnuť v našej obci.

(8) tibi
email

Pozdravujem všetkých milovníkov "kultúrnych" podujatí v obci. Zábava na úkor nočného kľudu je všetko možné len nie zábava. Je to prejav arogancie a neúcty voči zvyšku obyvateľov obce. V obci žije veľa starých a chorých ľudí, detí, ľudí vstávajúcich ráno do práce atd. Takže pre organizátora podujatia mám jeden odkaz, bavte sa ale stlmte zvuk. Bol by som veľmi nerád keby ľudia začali nosiť modré sluchátka...P.S. Nemám nič proti zábave, no v prvom rade by mala byť tolerancia a ohľaduplnosť.

(7) Mária Chomisteková
email

Viackrát som navštívila zámocký park prešla som sa popri rybníkoch aj serpentínami. Vždy obdivujem nielen stromy, ktoré tam zámocký pán dal kedysi vysadiť, ale skláňam sa aj pred prácou, ktorú vedenie obce aj s občanmi pravidelne robí, aby park aj seprentíny boli vždy čisté, a upravené. Nenašla som nikde cedulu, kde by bolo uvedené, že by niečo robili pomocou európskych fondov. Zatiaľ to pravdepodobne zvládli svojpomocne. Asi sa to dá aj takto, len treba chcieť. Napriek tomu držím vedeniu obce prsty, aby sa im podarilo uspieť aj pri podávaní projektov, aby dostali aj niečo od EÚ. Obec si to zaslúži.
Maja

>