Kniha hostí

Home / Obec / Kniha hostí

 Meno *
 Email *
 Web
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
8 + 4=

(16)
<
(6) ondrej
email

ahojte, nevsimli ste si niekto vo vasom parku malych navstevnikov? napr.. lasica, kuna, plch lieskovy, sovy, ci nieco podobne?:) nafotil by som..

(5) jareso
Ne, 16 september 2012 12:53:40 +0000
url  email

Pekná stránka a ešte krajšia záhrada pri Révayovskom kaštieli vo vašej obci. Vždy si k vám rád zájdem na foto-výlet a prechádzku popri jazierkach v parku.

(4) boba
Po, 6 august 2012 07:06:47 +0000
email

No to je riadna blbosť-Turčianskoštiavničiansky,pretože ked mám už dodržiavať slovenský pravopis,prečo je u nás toľko nápisov a názvov v angličtine?Sme slováci tak po slovenský a s tou angličtinou mi to u nás na slovensku lezie na nervy. Ze Vás trápia takéto malichernosti,či taký,alebo onaký kotlík,názov si určuje organizátor a je to slovenský názov.Ak chcete preferovať slovenský pravopis,chodte na guľáš do jazykovéj školy a v mojom texte nehľadajte chyby,nie som na hodine slovenčiny,píšem ako sa mi to hodí a najmä - slovenský

(3) Peter Vrabec
email

Vážená Andrea :) Viete si predstaviť názov Turčianskoštiavničiansky kotlík??? Ja teda nie :p Pravidlá slovenského pravopisu neurčujú organizátorovi, určiť názov akcie. Názov akcie môže byť odvodený od čoho chceme, pokiaľ nie je na ňom ochranná známka.

(2) Andrea
email

Vážení, som fanúšičkou Vašej akcie vo varení gulášu, len ma trápi, že sa nepriatelíte so slovenským pravopisom a používate názov akcie ako "Štiavnický kotlík". Toto by mali používať banskoštiavničania. Keď si preštudujete pravidlá slovenského pravopisu, tak tam sa dočítate:Turčianska Štiavnička -ej -y ž.; Turčianskoštiavničan -a mn. -ia m.; Turčianskoštiavničianka -y -nok ž.; turčianskoštiavničiansky.
Všetko dobré Vám želá Andrea


(1) boba
email

Pekná stránka.

<